Blushi i zbulon Braçes kush është macja. Vetëm Tom Doshi qesh

Aktualitet

Deputeti Ben Blushi tregoi pas një muaji gjëagjëzën që i kishte drejtuar Erion Braçes. Gjëagjëza ishte e tillë: Unë kam një mace, ta fal ty, macja kafshon rastësisht Taulant Ballën, meqë ti e përkedhel shumë. Kush e ka fajin, unë, ti, Taulanti, apo macja?

Sot, Blushi tregoi me gisht nga Edi Rama dhe i tha Erjon Braçes: Ky është macja! Dhe macja ju ka kafshuar të gjithëve juve!

Deputetët socialistë nuk lëvizën asnjë muskul në fytyrë. Vetëm Tom Doshi qeshi, ulur mes rreshtave të të majtës në kuvend.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments