SPRINT NEWS ALBANIA

Stil/Jetë

Ky është i dashuri i vërtetë i Hazall-it të ‘Fate të Kryqëzuara’/Foto

Aktorja simpatike e serialit ‘Fate të kryqëzuara ‘ Alina Boz, e cila në serial interpreton rolin e Hazall, prej një viti është në një lidhje më një nga emrat më të rinj  të kinematografisë turke.

Behët fjalë pikërisht për aktorin simpatik  Burak Yoruk, i cili në Turqi njihet për interpretimin e tij në serialin ‘Ben Onu Çok Sevdim, shkruan Syri.net

18 vjeçarja simpatike e serialit që ka mbërthyer publikun para ekranit ‘Fate të kryëzuara’, dhe  19 vjeçari Yoruk,  janë në një lidhje së bashku që nga fillimi i vitit 2016.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?