SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Arian Galdini bëhet sërish baba. Ja si quhet djali i tij i dytë. (Foto)

Ndersa vete Arian Galdini vazhdon te jete te jete tejet aktiv me qendresen opozitare ne krah te Lulzim Bashes dhe Opozites, diten e sotme nje lajm i bukur ia ka zbukuruar diten. Ne faqen e tij ne facebook, Arian Galdini njofton se ka ardhur ne jete djali i tij i dyte. Kujtojme ketu se Galdini ka nje djale 4 vjecar qe quhet David Galdini, ndersa djalin e dyte e kane quajtur Martin Galdini. Ardhjen e Martinit, Galdini e konsideron si ardhjen e nje engjelli qe bekon gjithcka.
Fotografia e Arian Galdini
Sprint.al
I uron jete te gjate!
Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?