SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

E qeshura e kryeministres britanike bëhet hit në internet/ Video

Në momentin kur parlamenti i Britanisë së Madhe po diskutonte për buxhetin për BREXIT-in, Theresa May ka shpërthyer së qeshuri pas fjalimit të Jeremy Corbyn. Qeshja e saj e çuditshme ka bërë bujë të madhe nëpër rrjetet sociale dhe reagimi i saj është krahasuar me ndonjë personazh negativ të filmave.

https://youtu.be/ikWuNA8WYlY

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?