Stil/Jetë

Përgjigjet organizatori i koncerteve: Lekët t’i dhashë, por t’i doje…

Sipas këngëtares së njohur, Ari Kasapi ai nuk ia ka shlyer pagesën që i takon në bazë të performancës së saj në koncert dhe iu ka bërë thirrje kolegëve të saj që të mos bien pre e mashtrimeve të tij.

Ndërkohë ky i fundit ka reaguar përmes një prononcimi për gazetën “Express”, duke mohuar akuzat dhe shprehet se pagesa është kryer, por pas këtij momenti, këngëtarja ka kërkuar gjëra të tjera. Sipas tij kjo situatë mund të zgjidhet vetëm me rrugë ligjore.

“Unë jam këtu dhe nuk jam fshehur, ajo lekët i mori por pretendonte gjëra të tjera. Megjithatë këtë do ta zgjidhë Gjykata e Lartë,”- shprehet ai duke bashkangjitur edhe fotot me këngëtaren. (BW)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?