Aktualitet

Basha “pushton” Elbasanin në ditën e verës. Foto/Video

Lulzim Basha, ka shkuar sot në qytetin e Elbasanit prej nga ku u ka uruar Ditën e Verës, gjithë shqiptarëve.

“Dita e verës, shpresë për mbarë shqiptarët për kohe më të mira që po vijnë,” tha Basha.

Ndërkohë, ai ka vizituar një panair të hapur me rastin e festës, ku është pritur nga dhjetra të rinj që i lidhur në duar, verore. Më pas, ka vizituar vitrinat dhe me bashkëshorten, ka blerë mjaltë.

 

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/1442120752505768/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?