Vajza e Michael Jackson futet në botën e aktrimit/ Video

Aktualitet

Ndryshe nga babai i saj Michael Jackson, Paris ka menduar të bëjë karrierë në aktrim.

“Kur dëgjova për “Star”, pash disa episode dhe rashë në dashuri” shprehet ajo duke shtuar se drejtori i shfaqjes Lee Daniels ishte i interesuar për ta patur atë në serial dhe ishte interesuar.

18-vjeçarja në episodin e kësaj jave luan rolin e një vajze të re në mediat sociale e cila është e turpshme por mbi të gjitha “super chic”.

Paris Jackson shprehet se ky rol është e kundërta e saj por që do përpiqet të japë më të mirën.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?