Berisha: Konteinere me helme te rrezikshme jane zhdukur dhe ne Sharre te Tiranes!

Kategoria

Zbulim klamoroz i hetimeve ne Itali!

Konteinere me helme te rrezikshme jane zhdukur dhe ne Sharre te Tiranes!

Te dashur miq, mediat italiane njoftojne sot se antimafia italiane dhe nje grup prokuroresh special te Romes kane nisur zyrtarish hetimin per megaskandalin e 30 mije tone plehrash te rrezikshme te nisura per Maqedoni por qe jane “zhdukur” ne Shqiperi,

Dosjen e Hetimit antimafia italiane e ka pagezuar si dosja e “Pakti i Plehrave”, nje marreveshje midis mafies, Camorres dhe Ndragetes italiane per te menaxhuar jashte Italie, plehrat urbane por edhe mbetjet industriale (tejet te rrezikshme).

Mediat italiane njoftojne se ne hetim eshte dhe Sharra padi interceptimet deshmojne se edhe ne Sharre jane sharkuar konteniere te zhdukur. (Ne parlament kam denoncuar marreveshjen mafioze midis kompanise italiane dhe Lal plehut). Te merkuren do te kete interpelance per kete çeshtje ne parlamentin italian! sb

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?