Aktualitet

Kanosin një shtetas për 50 mijë euro, arrestohen. Foto+video

 

Nezir Bullaku, 48 vjeç, dhe Afrim Berisha janë arrestuar nga policia pasi kanë marrë shumën prej 50 mijë eurosh shtetasit E. R nën kërcënim.

Në periudha të ndryshme kohore, me anë të kanosjes, ata kanë arritur t’i marrin shtetasit E.R. shumën pre 31 000 eurosh. Në momentin e arrestimit atyre u janë sekuestruar 3000 euro, të cilat, sipas policisë sapo ia kishin marrë duke e kanosur shtetasin E.R.

Gjithashtu në cilësinë e provës material u sekuestruan edhe disa telefona celularë dhe një karikator pistolete.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?