Arrestohet pronari i linjës së urbanëve ‘Unaza’, Ferdinant Ibrahimi, bashkë me të birin, Anastas Ibrahimi.

Të tjera detaje zbardhen nga operacioni policor, ku ranë në pranga 8 persona, për falsifikim biletash në Tiranë. Newsbomb.al mëson se mes të arrestuarve janë edhe pronarët e kompanisë së transportit, ‘Alba Trans’, Fatos Vrapi 60 vjeç dhe Albana Vrapi, 51 vjeçe. Po ashtu në pranga kanë rënë edhe Evis Vora – administrator i kompanisë, Aldi […]

Vazhdo të lexosh