Shpërthim me tritol shtyllës së tensionit të lartë në Laç, Spiropali-Balla: I ka vënë Basha.

Pas shpërthimit me tritol të shtyllës së tensionit të lartë në Laç, mazhoranca socialiste ka reaguar duke akuzuar drejtpërdrejtë opozitën. Brenda pak minutash, kanë ardhur dy reagime nga kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla dhe Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali. Në statusin e tij, Taulant Balla i quan akte të […]

Vazhdo të lexosh