Shkëlqim Selami: Meta donte të rrëzonte qeverinë për intersa personale. Tani jam me Ramën

Ilir Meta tha se ish –deputeti i LSI, Shkëlqim Selami, ishte përdorur dhe gënjyer nga Edi Rama, i cili i kishte thënë se donte ta kandidonte për bashkinë e Vlorës, por nuk e kishte lejuar Meta. Sot ish –deputeti që iu hoq mandati për rekorde kriminale ka akuzuar Metën se donte të rrëzonte qeverinë e […]

Continue Reading

Birra ka edhe disa funksione të tjera, të cilat ndoshta ju s’i keni ditur kurrë.

Kur dëgjojmë fjalën “birrë” na vjen në mendja pija alkoolike, ngjyrë ari, e cila arrin të na freskojë ditët e netët e verës. Përveç kënaqësisë që mund të sjellë konsumimi i saj, birra ka edhe disa funksione të tjera, të cilat ndoshta ju s’i keni ditur kurrë. Këto funksione do t’jua tregojmë më poshtë. U […]

Continue Reading