Thomas Strakosha spikat që në ndeshjen e parë me fanellë e Lazio-s

Thomas Strakosha bëri debutimin  në Serinë A me Lazion duke spikatur që në ndeshjen e tij të parë. Edhe pse është vetëm 21-vjec Strakosha ka shumë personalitet në fushë dhe mbi të gjitha është i sigurtë në cdo ndërhyrje që bën, duke i ngjarë gjithnjë e më shumë babait të tij. Gianni De Biasi po […]

Continue Reading