Strakosha pëson 3 gola/Video

Roma ka mposhtur 3-2 Lazion në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Kupës së Italisë, por në finale kanë kaluar lacialët falë fitores 2-0 në ndeshjen e parë. Golat për Lazion u shënuan nga Savic dhe Immobile, ndërsa për Romën shënuan El Shaarawy dhe dy të tjerë nga Salah. Në portë për Lazion gjendej shqiptari Thomas […]

Vazhdo të lexosh