Pas Përmetit shpërthen në drogë dhe Skrapari/ Janë zbuluar 5 ton drogë kanabis sativa

Janë gjendur më shumë se 5 ton drogë kanabis sativa në Skrapar. Në bazë të një hetimi të Prokurorisë së Krimeve të Rënda zbulohet një laborator përpunimi kanabisi në zonën e Skraparit. Operacioni është bërë në vijim të aksionit të dy javëve më parë ku u gjetën 1.2 ton drogë kanabis sativa. Ndërkaq burimet thanë […]

Continue Reading