Stresi i shkon në Romë, Cllevio ia mbath nga hoteli.

Show

Përveç Noizyt, një tjetër reper me të cilin Cllevio “gricet” është edhe Stresi. Klevioli prej ditësh ndodhej në Itali, nga ku dhe i bëri thirrje ish-mikut të tij që të shkonte ta takonte. Ky i fundit bëri ashtu si dhe reperi i kërkoi, udhëtoi drejt Romës për të takuar Cllevion, mirëpo ai ishte larguar nga hoteli ku dhe qëndronte.


Përmes një video live në Instagram, Stresi ka treguar se ndodhet në Romë, pikërisht në hotelin ku Klevioli kishte qëndruar, por ai është larguar që ditën e djeshme dhe nuk është kthyer më.

Stresi thotë se ka që dje që po e pret, por ai s’po kthehet dhe i ka bërë thirrje që t’i dërgojë adresën ku ndodhet dhe pret që ta takojë ashtu si dhe “Gango” ka deklaruar para të gjithëve shqiptarëve.

“Nuk fle në hotel ne tre yje unë o Gango e di fort mirë ti. Të pres të më takosh sicc ke thënë para të gjithë shqiptarëve. Ke thënë të më vije dhe të kam ardhur,  shumë shpejt për 24 orë të kam ardhur.

Jam këtu te hoteli që ke qenë ti, që ke dalë nga ora 1 e drekës dhe dje kthyer më . Kam që dje që po të pres këtu. A ke bythë,  unë nuk jam për të bërë famë në tik tok o pi**m**re. Kam që në 1 që të pres këtu, jam midis Rome. Kam q dje që të pres, dhe sje kthyer më në 1 ke ik. Ma jep një adresë ku je të vij”, dëgjohet të thotë Stresi.

Përplasjet mes Cllevios dhe Stresit po vijojnë tashmë prej mujsh. Që në momentin që reperi la pas hatërmbetjet me Noizyn dhe u bënë miq, Klevioli vendosi që të kthehej “armik” me Stresin dhe ta sulmonte pa u ndaluar virutalisht.

Madje sherri është aq “serioz” sa dhe Cllevio vendosi të hiqte dorë nga skuadra e zemrës, vetëm se Stresi është me “Tironën”.

Në një vido live në TikTok ai tha se do të bëhet tifoz i Partizanit vetëm se reperi është me Tiranën dhe do i “rrahë me çadrat e Partizanit”.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?