SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Ditëlindja që u kthye në tragjedi, dy italianët po ktheheshin në shtëpi pas festës (Detaje)

Dy turistët italianë Domenico Gritto, 24 vjeç dhe Vincenzo Tizzano , 32 vjeç, humbën jetën pas një aksidenti të ndodhur në aksin Sarandë-Ksamil.

Itali

Mediat italiane shkruajnë se Gritto dhe Tizzano po ktheheshin nga një klub, pasi festuan ditëlindjen e këtij të fundit. Por ka rezultuar fatale, teksa janë përplasur nga Benz-i që drejtohej nga 17-vjeçari Elio Rraku, i cili ndodhej në mjet bashkë me një bashkëmoshatar. (VIDEO)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?