Zjarr në një pallat në Astir, banorët në panik dalin nga ndërtesa

Aktualitet

Pallati ne flake

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmejen e djeshme në tarrcën e një pallati në zonën e Astirit në Tiranë.

Banorët e pallatit kanë dalë të tmerruar nga ndërtesa për shkak të flakëve. Fatmirësisht nga ngjajra nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë shuar flakët, teksa nuk dihen shkaqet. Policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e detajeve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?