Big Brother largon Kejvina Kthjellën nga gara

Show

Modelja Kejvina Kthjella është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP, pas incidentit të rëndë që ndodhi në emisionin e kaluar, kur ajo qëlloi me shpullë banorin tjetër Luiz Ejlli.

Drejtuesja Arbana Osmani ka njoftuar në nisje të emisionit të sotëm vendimin e Big Brother për të larguar Kejvinën, duke dënuar pamjet e rënda dhe dhunën e papranueshme.

“Faleminderit shumë”, ishin fjalët e modeles, e cila u thirr veçmas në dhomën e rrëfimit për t’u njohur me vendimin e produksionit. Tashmë një ish-konkurrente, Kejvina zgjodhi të hynte në living room dhe i përshëndeti të gjithë. Luizit, me të cilin u përplas, i dha dorën.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?