“Ndizet” Olta, e dehur tenton të puth Amos-in (VIDEO)

Show

Olta dhe Amosi përveçse miq jashtë, deri më tani janë treguar dhe aleatë të fortë në lojë.

Dyshja pas spektaklit të mbrëmshëm kanë konsumuar alkool dhe iu ka dalë situata disi nga kontrolli.

Olta ka tentuar ta puthë Amosin por ky i fundit thotë mjafton për sonte ta ruajmë pak për nesër.

Gixhari i thotë hajde të puth pak se të kam shok.

Video e tyre po bën xhiron e rrjetit.

Kujtojmë se dyshja janë artistë dhe miq super të mirë që i lejojnë vetes disa shaka më shumë për shkak të kofidencave.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?