Policë civilë mësyjnë tek Unaza e Re, shoqërohen disa persona. FOTO-VIDEO

Aktualitet

Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë dhe bashkisë së Tiranës

Edhe ne keto momente policia është atje, njoftojne banoret e unazes. Ndërsa gratë po mblidhen tek vendi i protestës.

Punonjës të policise kanë shoqëruar në komisariat, Gramos Shehun dhe Ilir Katiraj, te dy banore te Unazes. Ilir Katiraj është përsoni qe goditi me kepuce Ramen te spitali i Traumës.

Keta jane disa nga policet civile te fshehur mbas pemeve dhe duke survejuar banore te unazes.

Fotografia e Artan Manushaqe

Shoqërimet janë bërë sot në mengjes.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?