Rama dhe Veliaj, të dy me atlete në Kongresin e PS (Foto)

Aktualitet

Partia Socialiste ka mbledhur Kongresin në Pallatin e Kongreseve, ku pritet të ketë rreth 8 orë diskutime.

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Pallatin e Kongreseve i shoqëruar nga kreu i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, i cili pritet të konfirmohet për një mandat të dytë si kryebashkiak i kryeqytetit.

Rama dhe Veliaj janë shfaqur të dy të veshur me atlete dhe gjysmë sportiv.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *