Kapet sasi e madhe droge në Vlorë

Aktualitet

Burime nga policia thonë se janë kapur më shumë se 800 kilogramë kanabis sativa ne vendin e njohur me emrin Gjiri i Bristanit.

Droga është gjetur në një magazinë në breg të detit.

Bashkë me drogën është gjetur dhe një sasi e madhe benzine e mbushur në bidonë që do të përdoreshin për të mbushur gomonen.

Ende nuk ka të dhëna për persona të arrestuar.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments