Festa e Realit në dhomat e zhveshjes. VIDEO

Stil

Real Madrid ka arritur të shkruajë historinë në Ligën e kampioneve.

Për sezonin e 8 radhazi galaktikët kanë arritur që të kualifikohen në gjysmëfinale të këtij kompeticioni.

Dhe kjo nuk kaloi pa festë në dhomat e zhveshjes:

© SYRI.net

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments