SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Kuvendi/ Deputetët e opozitës me pankarta në duar. ‘Qeveri mafioze’, ‘ Qeveri e krimit’.

Ka nisur seanca e Kuvendit ku do të votohet për imunitetin e ish-ministrit dhe deputetit Saimir Tahiri.

Deputetet e opozites jane pajisur me pankarta ne duar ku shkruhet: ‘Qeveri mafioze’ dhe ‘ Qeveri e krimit’.

Sot pritet ti hiqet ose jo imuniteti deputetit Saimir Tahiri. Nga ana e opozites eshte deputeti Enkelejd Alibej qe po lexon raportin e permbledhur nga antaret e opozites ne komisionin e mandateve.

sprint.al

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?