Gazetarët e ofenduar nga Rama: E turpshme, u detyruam t’i hiqnim mikrofonin

Aktualitet

Gazetarët e kanë quajtur si të turpshëm reagimin e kryeministrit. Ata shkruajnë se duhet të reagojnë pronarët dhe shoqatat e gazetarëve për këtë rast.

Eshte e turpshme qe nje kryeminister te dale qellimisht, sic e pranoi edhe vete, per te ofenduar dhe denigruar gazetaret. Ne sa kishim ne dore e beme, hoqem mikrofonat. Tani te reagojne drejtoret, pronaret dhe shoqatat e gazetareve.” – shkruan Indrit Maraku i ABC News.

E turpëruar që kryeministri më detyroi t’i heq mikrofonin dhe t’ia lë fjalën në mes!” – shkruan Esioni Konomi.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments