Tërbohet velina e Mamaqit/ Del pa të brëndshme në skenë

Aktualitet

Velina e re e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. Në puntatën e kësaj të shtune ajo ka bërë një hyrje spektakolare në skenë. Ajo mban të veshur një fustan të kuq që i ka nxjerrë ndoshta më shumë sesa ka dashur. Ajo ka ekspozuar thuajse tërësisht pjesët intime, pasi mesa duket nën fustan nuk kishte veshur të brendshme.

Ajo që bie në sy është paraqitja mjaft tërheqëse dhe provokuese e Kejvina Kthella.  Ajo shfaqet në një kërcim pasionant me një prej balerinëve të stafit, ku bie qartësisht në sy se nuk ka veshur të brendshme..

Paraprakisht Ermali na ka njoftuar se situata do të jetë e zjarrtë në Klan me praninë e modeles bionde.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?