Jennifer Lopez koncert të rrallë në Brooklyn

Showbiz

Edhe pse në moshën 48-vjeçare, Jennifer Lopez provoi se mosha nuk është asnjë pengesë për të.

Jennifer Lopez mbajti një koncert të rrallë në Brooklyn, ku në fund të tij fansat që ishin të pranishëm u larguan mëse të kënaqur.

Me energjinë e shfaqur në interpretimin e këngëve të saj, Jennifer tregon si nuk e ka aspak problem faktin se tashmë po i afrohet të 50-ta dhe është në një formë të mirë edhe fizikisht.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments