E dhimbshme/ Rumunia pa krahë i bie pianos me këmbë. Përloten të gjithë. VIDEO

Kulture

“Romania Got Talent” ka pasur një fitues shumë të veçantë këtë sezon.

Fituese u shpall Lorelai Mosnegutu, e cila në mungesë të duarve kishte mësuar që t’i binte pianos me këmbë por gjithashtu kompletohej me një zë të mrekullueshëm.

Videoja ku ajo këndonte dhe i binte pianos ka përlotur botën.