SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Basha/ Dhëndri i Qazim Sejdinit e goditi me blind Policinë

Lulzim Basha ka deklaruar sot se “kur krimi i veshur me pushtet dhunon vetë Policinë, Vetingu duhet të nisë nga Kryeministri, ministri i Brendshëm e kryebashkiakët të bërë njësh me bandat.”

Deklarata e tij është nxitur nga denoncimi i një qytetari, i cili në një mesazh dërguar bashës dhe publikuar prej kryetarit të PD, shkruan:

“Kryetar, mirmbrema.

Sot ne Elbasan dhendri i Qazim Sejdinit, Sokol Sanxhaktari me Suel Celen me makine te blinduar kane goditur makinen e zv.drejtorit te policise Elbasan. Kjo pasi nje pike kontrolli ka kontrolluar disa ushtare te tyre.”-perfundon mesazhin banori.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?