SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

E fundit/ Donald Lu dhe Basha takim kokë më kokë në një restorant në Tiranë

Lulzim Basha dhe ambasadori i SHBA-së në Tiranë, Lulzim Basha janë duke zhvilluar një takim mes tyre. Takimi po bëhet në një restorant në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Ata mësohet se janë duke drekuar të vetëm, të pashoqëruar nga të tjerët.

Takimi i tyre vjen pas fjalës  së sotme të Bashës në Kuvend, ku theksoi se ‘marrëveshja e 18 majit me Edi Ramën ka vdekur në 25 qershor, pasi zgjedhjet nuk ishin të lira’.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?