SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Rama nuk heq dorë nga çitjanet dhe çorapet e kuqe në mbledhje Qeverie. Video

Kryeministri Rama ka thirrur sot takimin e dytë informal të qeverisë së tij, që po zhvillohet në Velipojë.

Pas  ministrave ka mbërritur edhe kryeministri Edi Rama, ku ajo që ra në sy ishte veshja e tij.

Ai ka zgjedhur të veshë një këmishë të zezë, kombinuar me çitjane të zeza dhe çorape të kuqe.

Ky është takimi i dytë i Ramës me ministrat e kabinetit të ri, pas takimit të parë në Llogara.

Në takim pritet të diskutohet mbi planin e punës me te cilin do të nise qeveria ‘Rama 2’.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?