Sport

Nesër Superkupa e Europës, Real Madrid-Manchester United

Manchester United ka nisur udhëtimin drejt Maqedonisë pasi më 8 gusht do të luajë kundër Real Madridit në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Europës.

Jose Mourinho ka publikuar listën e lojtarëve ku ajo që bie në sy është mungesa e Luke Shaë, Marcos Rojo dhe Ashley Young të cilët janë të dëmtuar.

Por për shkak të kartonit të kuq edhe mbrojtësi Eric Bailly do ta humbë këtë finale.

Rezultate imazhesh për Real Madrid-Manchester United

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania