Mijëra mbështetës të LSI në Sheshin ‘Nënë Tereza’. VIDEO

Aktualitet Politike

Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbledhur simpatizantët e saj në Sheshin ‘Nënë Tereza’.

Me dhjetëra mijëra mbështetës të LSI-së i janë bashkuar thirrjes së drejtuesve për tu bërë bashkë dhe për të dalë forcë e parë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?