Zbulohet emri i deputetit te PS që donte të kalonte me LSI/ Emri

Aktualitet Te tjera

Kryetari i Parlamentit Ilir Meta ka deklaruar se ai është deputeti Parid Cara, duke shtuar se ka pasur edhe shumë deputetë të tjerë të PS që donin t’i bashkoheshin LSI-së.

“Një prej emrave është deputeti Parid Cara. Unë i kam thënë që nuk ishte e mundur pasi kam patur një marrëveshje me Ramën. Dhe unë i kam thënë Ramës që t’i mbajë deputetët afër”, tha Ilir Meta në emisionin “Opinion”.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments