Krimi brenda familjes në Shkodër, 74-vjeçari kishte vrarë edhe gruan e parë

Aktualitet

Beqir Xhilaj, 74 vjeç ditën e sotme ka qëlluar me çifte bashkëshorten Lumturie Xhilaj, 45 vjeçe.

74-vjeçari është dënuar për vrasjen e gruas së parë por nuk ka vuajtur dënimin për një kohë të gjatë pasi nuk e ka pranuar kurrë krimin.

Ai gjithnjë ka dëshmuar se e shoqja është vetëvrarë dhe në mungesë provash është liruar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *