Aktualitet

Basha takim me ambasadorët e BE-së në orën 13:30

Lulzim Basha do të takojë sot ambasadorët e BE-së në orën 13:30

Ky është takimi i disatë me ta qysh pa hyrjes në çadrën e protestës dhe kërkesës për qeveri teknike e zgjedhje të lira e të ndershme.

Basha deri më tani ka qenë i vendosur duke mos pranuar kushtet të tjera përpos atyre që ka kërkuar nga hyrja në çadër. Ai tha “jo” ehe në prani të  delegacionit të lartë europian pak ditë më parë, po ashtu edhe dje Basha nuk ra dakort më kushtet e Ramës në Presidencë.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania