Shkarkohen nga puna burrë e grua gazetare, vetëm pse ‘shanë’ rilindjen e Ramës për gjëndjen aktuale/ Ja kush janë ata.

Aktualitet

Dy gazetaret e Shkodres, Simon dhe Eliona Shkreli, jane pushuar nga puna ku punonin ne nje media lokale te qytetit te tyre. Shkak per te eshte bere nje status ne rrjetet sociale te Simonit ku ai shante rilindjen dhe qeverine per gjendjen aktuale.

Pushimi i te dy gazetareve eshte bere pa paralajmerim nga drejtuesit e medias ku ata punonin.

Pas kesaj gazetari Shkreli ka komentuar shkarkimin e tij me ane te nje statusi ne profilin e tij.

Ja se çfare shkruan Shkreli:

Si njeri i lire jam munduar gjithmone te shpreh mendimin tim. Por ja qe edhe liria e ka nje çmim. Kam zgjedh e do zgjedhi te ruaj lirin time. Pavaresisht pasojave! Respekt per koleget dhe miqt!!!

 

Rezultate imazhesh për simon shkreli

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?