SPRINT NEWS ALBANIA

Rajoni

Dalin video të reja gjatë dhunimit të Zaev-it në sallën e Kuvendit/ Ja pamjet

Dje mediat e  Maqedonisë kanë publikuar video të reja pas asaj që ndodhi në Parlamentin e Maqedonisë pas zgjedhjes së Talat Xhaferrit në krye të tij. Huliganet kane hyre në ambientet e parlamentit ku dhunuar deputetët e shumicës së re LSDM dhe partive shqiptare. Mes të dhunuarve ishte kreu i LSDM-së Zoran Zaev dhe Ziadin Sela i një prej partive shqiptare.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?