SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Gjykata franceze liron Ramush Haradinaj/ Video

Gjykata franceze ka liruar sot ish-liderin e UÇK dhe ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinajn, duke rrëzuar akuzat e Serbisë për krime lufte.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?