SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Donald Lu, Romana Vlahutin dhe ambasadori i OSBE-së, Bern Borchard kanë shkuar në zyrën e Ilir Metës

Ambasadorët kanë zhvilluar takime të shumta gjatë paradites së sotme dhe pak minuta më parë janë bashkuar dhe kanë shkuar në zyrën e kreut të Kuvendit dhe LSI-së, Ilir Meta.

Ambasadori i SHBA-së, Donald Lu, ajo e BE-së Romana Vlahutin dhe ambasadori i OSBE-së, Bern Borchard kanë mburritur në kryesinë e Kuvendit.

Pas dështimit të negociatave me opozitën tanë kanë nisur negociata brenda për brenda koalicionit qeverisës me ndërmjetësinë e ambasadorëve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?