SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Shikoni si është veshur Rama në vendin e Ali Pashës

Jo pak herë e kemi parë me çorape me ngjyra, me kravata të çuditshme deri diku por sot pas shumë kohësh Rama ka dalë me një stil tjeter duke i habitur te gjithe.

Shikoni ne foto se si u eshte ofruar sot Rama te rinjeve dhe banoreve ne Tepelene.

Pantallona me shtrat të gjatë, t-shirt dhe triko mbi të. Me saktë benevrekë quhen dhe janë kur te zë barku e duhet të vraposh për ne tualet.

Një veshje kjo pse jo stil për të rinjtë të cilët e dëgjuan në Kalanë e Gjirokastrës duke folur per zgjedhjet e qershorit dhe punen e qeverise ne keto 4 vite.

Kryeministri i çudit të gjithë, ja si ishte veshur në Tepelenë

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?