SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Galdini nga çadra e opozitës: Nuk ka dhe nuk do të ketë zgjedhje me Ramën/ Video

Dje në çadren e lirise ishin ftuar per te folur te gjithe partite aleate te opozites. Te gjitha partite opozitare ishin ne unison mendimi per bojkotim te zgjedhjeve deri ne krijimin e qeverise teknike.

Pjese e ketij takimi me partite opozitare ishte dhe perfaqesuesi i LDE- Arian Galdini i cili pershendeti vendimin e Partise Demokratike per mos regjistrim ne KQZ pa u arritur kushti kryesor i saj per qeveri teknike.

Ja fjala e plote e Galdinit:

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?