Mbi 10 mijë ton kanabis janë depozituar ne tunelet e ushtrisë dhe rezervat e shtetit/ Video

Aktualitet

Në nje status te tijin ne facebook, ish kryeministri Berisha, shkruan:

Mbi 10 mije ton kanabis jane depozituar ne tunelet e ushtrise dhe rezervat e shtetit!

Te dashur miq, pak dite me pare ju njoftuam se kanabisi i 2.5 milione rrenjeve te korrura nga policia siç pohon ajo vet nuk u shkaterrua por policia e ka depozituar ate ne tunelet e ushtrise dhe depot e rezervave shteterore per ta trafikuar çdo nate nga toka deti dhe ajri. Video e meposhteme tregon vetem nje nga qindra tunelet e mbushura ne droge! sb

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *