SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Mbi 10 mijë ton kanabis janë depozituar ne tunelet e ushtrisë dhe rezervat e shtetit/ Video

Në nje status te tijin ne facebook, ish kryeministri Berisha, shkruan:

Mbi 10 mije ton kanabis jane depozituar ne tunelet e ushtrise dhe rezervat e shtetit!

Te dashur miq, pak dite me pare ju njoftuam se kanabisi i 2.5 milione rrenjeve te korrura nga policia siç pohon ajo vet nuk u shkaterrua por policia e ka depozituar ate ne tunelet e ushtrise dhe depot e rezervave shteterore per ta trafikuar çdo nate nga toka deti dhe ajri. Video e meposhteme tregon vetem nje nga qindra tunelet e mbushura ne droge! sb

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/761461990681377/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?