Ambasadori i SHBA-së në Tiranë Donald Lu në zyrën e Bashës

Aktualitet

Ambasadori i SHBA-së në Tiranë Donald Lu mësohet se është duke zhvilluar një takim me kreun e PD-së, Lulzim Basha.

Takimi po zhvillohet në ambientet e selisë blu. Temë e këtij takimi mësohet se është kriza aktuale politike dhe 7 ligjet e drejtësisë, reformë ku Lu është investuar personalisht.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments