SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Katastrofë në plazhin e Seman-it. Pritet pylli me pisha mbi 70 vjecare/Foto

Pamjet ne nje set fotografish te fiksuara nga banoret e Fierit tregojne situaten e kesaj te DIELE NE PLAZHIN SEMAN. Situate vertet per te shprehur keqardhje se si po degradon kjo pasuri natyrore dhe ky destinacion turistik per mijra banore te qarkut Fier dhe pse jo ne gjithe vendin.

Dikur plazhi SEMAN me reren kurative mblidhte pushues nga gjithe vendi. Sot kjo vlere natyrore dhe turistike eshte teresisht e rrenuar. Pylli me pisha mbi 70 vjecare eshte thuajse pertok .

 

neoalb

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?