SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

SKANDAL/ Plas porno ne grupin e te rinjeve te PS

Një nga kryetaret e FRESSH ka dërguar foto porno në grup-chatin e hapur nga 61 kryetarët e Forumit Rinor Eurosocialist ku të rinjtë nxjerrin njoftimet për aktivitete politik.
Pas këtij momenti newsbomb.al ka kontaktuar kryetarin e FRESSH Elio Hyska dhe sekretaren e Partisë Socialiste, por asnjëri prej tyre nuk ka dashur të flasë rreth kësaj çështje.
Në foton e publikuar nga Politiko.al është fshirë numri dhe emri i vajzës, por jo identiteti i organizatës politike, pjesë e së cilës ajo është Forumit Rinor Eurosocialist Shqiptar. (marre nga express).
Por per te sqaruar keto lajme kerkuam të kontaktojme me numrin e tel te zotit Hyska i cili dilte i fikur.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?