SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Basha takon kryetarët e degëve të PD, merret vendimi për protestën

40 ditë nga protesta e opozitës në çadër është marrë vendimi që ajo të vazhdojë. Lajmi u bë e ditur nga Partia Demokratike e cila tha se kryetari Basha ka takuar sot kryetarët e sekretarët e degëve të PD-së.  “U konkludua se nuk ka asnjë tërheqje nga objektivat dhe kërkesat e opozitës”, thuhet në njoftim. PD deklarohet e vendosur për qeveri teknike. Ndërsa kryetarët e rretheve kanë kërkuar që protesta të përshkallëzohet. PD më tej thotë se “do të jemi të mobilizuar për të vazhduar protestën në çadë

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?