SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Hidhet sot shorti i Champions Leagues ku 8 skuadrat çerekfinaliste janë në pritje të kundërshtarit të radhës.

Ditën e sotme në orën 12:00 në Nyon të Zvicrës hidhet shorti i Champions Leagues ku 8 skuadrat çerekfinaliste janë në pritje të kundërshtarit të radhës.

Skuadrat që janë kualifikuar në çerekfinalen janë: Barcelona, Juventus, Real Madrid, Bajerni i Mynihut, Borussia Dortmund, Leicester Cityt, Monaco dhe Atletico Madrid.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?