Tërhiqet mazhoranca. Shtyhet vettingu

Aktualitet

Mbrëmjen e kaluar mazhoranca nuk arriti t’i miratojë komisionet e Vetingut në parlament. Mungesa e opozitës ka futur në ngërç zbatimin e reformës në drejtësi. Nga sot, afatet ligjore janë shkelur dhe i gjithë procesi është në dyshim. Pas dështimit të pritshëm të shumicës në pushtet, në çadrën e protestës ka pasur një natë festive

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?